W dobrej CENIE

VMT-072 - Monitor 7", 2 x Video
brutto: 344,40 zł
(netto: 280,00 zł)

Kategorie

Eltcrac System

GG: 48834436

Porozmawiaj bezpośrednio przez komunikator poniżej!!
Podczas rozmowy nie rób nic poza rozmową Inaczej połączenie zostanie zerwane

pn - pt:  8:00-17:00
sobota:  9:00-13:00
 
Masz pytania? Zadzwoń!
 
12 383 07 58
+48 665 588 566
+48 530 788 866

fax: 12 292 48 62

Pozostałe Kontakty
Atrakcyjne ceny dla instalatorów
Szybkie płatności online

Łatwego dostępu

Sortuj po: Nazwie Arrow_up | Cenie | Najnowszym
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna
BS-12 SM - Kabel światłowodowy wewnętrzny łatwego dostępu (12 włókien G.652D) -  ULTIMODE

- Liczba włókien 12
- Średnica kabla 10,5mm
- Masa kabla 90kg/km
- Rodzaje włókien jednomodowe, ITU-T G.652.D, 900 μm
- Tłumienie włókna < 0,36 dB/km dla 1310nm, < 0,22 dB/km dla 1550nm
- Powłoka włókna 900 μm
- Odporność na zgniatanie 500N/100mm
- Kolor czarny
- Temperatura pracy: -20 ~ 60°C
- Temperatura instalacji: -20 ~ 70°C

brutto: 5,52 zł
(netto: 4,49 zł)
BS-24 SM - Kabel światłowodowy wewnętrzny łatwego dostępu (24 włókna G.652D) -  ULTIMODE

- Liczba włókien 24
- Średnica kabla 10,5mm
- Masa kabla 90kg/km
- Rodzaje włókien jednomodowe, ITU-T G.652.D, 900 μm
- Tłumienie włókna < 0,36 dB/km dla 1310nm, < 0,22 dB/km dla 1550nm
- Powłoka włókna 900 μm
- Odporność na zgniatanie 500N/100mm
- Kolor czarny
- Temperatura pracy: -20 ~ 60°C
- Temperatura instalacji: -20 ~ 70°C

brutto: 7,61 zł
(netto: 6,19 zł)