Kontakt

Obsługa klienta online

Jakub Grzybowski - Obsługa sklepu internetowego, wsparcie techniczne



Daniel Ochman

Obsługa klienta online 
tel: +48 12 383 07 58
kom. +48 794 009 120
GG:   50819210
esklep@ecsystem.pl
dochman@ecsystem.pl

 

 

Jakub Grzybowski - Obsługa sklepu internetowego, wsparcie techniczne


Jakub Grzybowski
Obsługa klienta online
tel: +48 12 383 07 58
kom. +48 665 588 566
GG:    50819210
esklep@ecsystem.pl
jgrzybowski@ecsystem.pl

 

 

 

Jakub Grzybowski - Obsługa sklepu internetowego, wsparcie techniczne



Mateusz Potucha

Obsługa klienta online 
tel: +48 12 383 07 58
kom. +48 794 009 120
GG:  6300202
esklep@ecsystem.pl
mpotucha@ecsystem.pl

 

 

Jakub Grzybowski - Obsługa sklepu internetowego, wsparcie techniczne



Wojciech Furman

Obsługa klienta online 
tel: +48 792 250 370
GG:  71340971
esklep@ecsystem.pl
wfurman@ecsystem.pl
Jakub Grzybowski - Obsługa sklepu internetowego, wsparcie techniczne



Jakub Jęcek

Obsługa klienta online 
+48 794 009 120
esklep@ecsystem.pl
 



 

Dział Handlowy

tel: +48 12 292 48 61
fax: +48 12 292 48 62
handel@ecsystem.pl

 

Piotr Klęsk - dyrektor działu handlowego



Piotr Klęsk

Dyrektor działu handlowego
tel: +48 12 292 48 61
pklesk@ecsystem.pl

 

 

Przemysław Urbanik - Telewizja przemysłowa


Przemysław Urbanik
Starszy spec. ds. handlowych
tel: +48 12 292 48 61
kom. +48 535 999 116
GG:    35229170
purbanik@ecsystem.pl

 

 

 

Paweł Pradel - Systemy alarmowe i ppoż, telewizja przemysłowa



Paweł Pradel

Starszy spec. ds. handlowych
tel: +48 12 292 48 61
kom. +48 506 009 114
ppradel@ecsystem.pl

 

 

Piotr Dorynek - Telewizja przemysłowa, kontrola dostępu, systemy hotelowe, elektronarzędzia


Piotr Dorynek
Specjalista ds. handlowych
tel: +48 530 788 866
GG:  52106353
pdorynek@ecsystem.pl

Piotr Dorynek - Telewizja przemysłowa, kontrola dostępu, systemy hotelowe, elektronarzędzia



Adam Jakubiak
Przedstawiciel handlowy
tel: +48 506 009 110
GG:  73467880

ajakubiak@ecsystem.pl




 

 

Dział Marketingu

Katarzyna Wanat




Katarzyna Wanat
- specjalista ds. marketingu
Organizacja i obsługa szkoleń, wdrażanie projektów i nowości
tel: +48 12 292 48 61
kwanat@ecsystem.pl




 
 
 
 
 
 

 

Dział księgowości i windykacji

 

Małgorzata Koryczan-Bąk - Księgowość, kadry



Małgorzata Koryczan-Bąk
Księgowość, kadry
tel: +48 12 292 48 61 w.16
mkoryczan@ecsystem.pl






 
 
 
 
Weronika Grabek - Windykacja



Weronika Grabek
Księgowość
tel: +48 12 292 48 61 w.18
wgrabek@ecsystem.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Logistyka, magazyn, reklamacje

 

Jerzy Maślanka - Logistyka, magazyn, reklamacje



Jerzy Maślanka
 
 
 
 
 
Jerzy Maślanka - Logistyka, magazyn, reklamacje




Arkadiusz Bujas
 
 
 
 
Adam Goc



Adam Goc
Manager działu reklamacji
tel: 570 190 176
reklamacje@ecsystem.pl
 
 
 
 
 
 
 

Siedziba firmy

Eltcrac system - siedziba, biuro, sklep, kontrola dostępuEltcrac system - sklep, DSDi, monitoring, przewody, akumulatory, zasilacze, ppoz, lan, wlan
Eltcrac system - elektrozaczepy, zwory, kamery, rejestratory, naglosnienieEltcrac system - domofony, telewizja przemyslowa, alarmy
 
Eltcrac System Spółka z o.o.
 30-803 Kraków ul. Ruciana 3,
NIP 679-278-49-99
REGON 356766841

Dane GPS: N 50°01’30”, E 19°58’46”
www.ecsystem.pl



Kontakt telefoniczny z Działem Handlowym oraz Działem Pomocy Technicznej i Serwisu możliwy jest
od pn. do pt. w godzinach 8:00-17:00 oraz sob. 9:00-13:00
Kontakt telefoniczny z Działem Reklamacji możliwy jest od pn. do pt. w godzinach 8:00-16:00
 
 
 

Dojazd do firmy od Wieliczki (ul. Wielicka)

 

 
 
 

Dojazd do firmy od ul. Kamieńskiego

 

 
 
Mapa dojazdu