Kategorie

Eltcrac System

GG: 48834436

Porozmawiaj bezpośrednio przez komunikator poniżej!!
Podczas rozmowy nie rób nic poza rozmową Inaczej połączenie zostanie zerwane

pn - pt:  8:00-17:00
sobota:  9:00-13:00
 
Masz pytania? Zadzwoń!
 
12 383 07 58
+48 665 588 566
+48 530 788 866

fax: 12 292 48 62

Pozostałe Kontakty

Rabaty i wyceny

Rabaty na zakupy w Eltcrac System

Szybkie płatności

Akcesoria telewizji przemysłowej

Sortuj po: Nazwie Arrow_up | Cenie | Najnowszym
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna
M-203G - Konwerter światłowodowy, dwa włókna jednomodowe do 20km - ULTIMODE

- Standardy: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE802.3x, Flow control, Full duplex oraz Half duplex
- Port LAN: 10Base-TX, 100Base-TX, 1000Base-TX, RJ-45 UTP/STP kat. 3, 4, 5, maks. 100m
- Port optyczny: Światłowód jednomodowy (8.3/125μm, 8.7/125μm, 9/125μm, 10/125μm), Max 20 km
- Długość fali TX: 1310 nm
- Długość fali RX: 1310 nm
- Złącza optyczne: 2xSC
- Moc nadawana: od -8 do -3 dBm
- Czułość odbiornika: ≥-22 dBm
- Szybkość transmisji: 10/100/1000 Mb/s
- Zasilanie: DC 5V / 2A
- Temperatura pracy: od 0°C do 50°C

brutto: 239,84 zł
(netto: 194,99 zł)
RJ45/C6-EKRAN - Wtyk modularny, kat. 6, zaciskany, 8 pin

- Rodzaj złącza: RJ45 (8P8C) Wtyk 8 pin
- Mocowanie elementów złącza: Zaciskanie
- Mocowanie żyły: Zaciskanie
- Przeznaczenie: Skrętka komputerowa
- Materiał: PET
- Przykładowe zastosowanie: FTP kat. 6
- Waga: 0.002 kg
- Prosty i szybki montaż

brutto: 0,28 zł
(netto: 0,23 zł)