Kategorie

Eltcrac System

GG: 48834436

Porozmawiaj bezpośrednio przez komunikator poniżej!!
Podczas rozmowy nie rób nic poza rozmową Inaczej połączenie zostanie zerwane

pn - pt:  8:00-17:00
sobota:  9:00-13:00
 
Masz pytania? Zadzwoń!
 
12 383 07 58
+48 665 588 566
+48 530 788 866

fax: 12 292 48 62

Pozostałe Kontakty
Atrakcyjne ceny dla instalatorów
Szybkie płatności online

Ernitec

Ernitec

Ernitec to duński producent sprzętu sieciowego i CCTV. Firma została założona w 1972 roku i jest dziś jednym z najbardziej uznanych na świecie i innowacyjnych producentów szerokiej gamy sprzętu.

Przełączniki sieciowe PoE+ do zasilania CCTV cechują się wysokimi budżetami mocy (do 750W dla przełącznika 24-porty), wysokiej jakości zasilaczami, oraz ochroną odgrormową oddzielną dla portów i zasilacza.

Produkty Ernitec są przeznaczone dla tych, którzy cenią sobie jakość i solidność wykonania a sprzęt ma być niezawodny przez lata. Bez względu na warunki. Numer jeden w Skandynawii.


Sortuj po: Nazwie Arrow_up | Cenie | Najnowszym
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna
ELECTRA-P-30 injector PoE/PoE+ (30W)

- injector/zasilacz PoE 1 port 802.3af/802.3at
- gigabit 10/100/1000M
- budżet PoE 30W
- ochrona odgromowa portu
- ochrona odgromowa zasilacza

brutto: 142,94 zł
(netto: 116,21 zł)
ELECTRA-S-04 switch 5x10/100 4xPoE/PoE+ (65W)

- 4 porty 10/100 PoE/PoE+
- 1 port 10/100 uplink
- budżet PoE 65W
- ochrona odgromowa portów
- ochrona odgromowa zasilacza
- backpressure dla trybu Half-duplex
- auto-learning i auto-aging
- metalowa obudowa

brutto: 298,80 zł
(netto: 242,93 zł)
ELECTRA-S-08F switch 8x gigabit PoE+ (270W) + 2x SFP rack 19"

- 8 portów gigabit PoE/PoE+
- 2 porty SFP
- budżet PoE 270W
- ochrona odgromowa portów
- ochrona odgromowa zasilacza
- backpressure dla trybu Half-duplex
- auto-learning i auto-aging
- metalowa obudowa
- zasilacz wewnętrzny
- montaż desktop/rack 19"

brutto: 1 260,26 zł
(netto: 1 024,60 zł)
ELECTRA-S-08HP switch 8x gigabit (4x PoE+ 96W)

- 8 portów gigabit
- 4 porty gigabit PoE+
- budżet PoE 96W
- ochrona odgromowa portów
- ochrona odgromowa zasilacza
- backpressure dla trybu Half-duplex
- auto-learning i auto-aging
- metalowa obudowa

brutto: 594,15 zł
(netto: 483,05 zł)
ELECTRA-S-09 switch 9x gigabit (8x PoE+ 135W)

- 8 portów gigabit PoE/PoE+
- 1 port gigabit uplink
- budżet PoE 135W
- ochrona odgromowa portów
- ochrona odgromowa zasilacza
- backpressure dla trybu Half-duplex
- auto-learning i auto-aging
- metalowa obudowa
- zasilacz zewnętrzny
- montaż desktop/ścienny (uchwyty montażowe)

brutto: 815,91 zł
(netto: 663,34 zł)
ELECTRA-S-16F switch 16x gigabit PoE+ (500W) + 2x SFP + 2x combo rack 19"

- 16 portów gigabit PoE/PoE+
- 2 porty SFP
- 2 porty combo (RJ45/SFP)
- budżet PoE 500W
- ochrona odgromowa portów
- ochrona odgromowa zasilacza
- backpressure dla trybu Half-duplex
- auto-learning i auto-aging
- metalowa obudowa
- zasilacz wewnętrzny
- montaż desktop/rack 19"

brutto: 2 534,19 zł
(netto: 2 060,32 zł)
ELECTRA-S-24F switch 24x gigabit PoE+ (750W) +  2x combo (RJ45/SFP) rack 19"

- 24 porty gigabit PoE/PoE+
- 4 porty combo (RJ45/SFP)
- budżet PoE 750W
- ochrona odgromowa portów
- ochrona odgromowa zasilacza
- backpressure dla trybu Half-duplex
- auto-learning i auto-aging
- metalowa obudowa
- zasilacz wewnętrzny
- montaż desktop/rack 19"

brutto: 3 121,49 zł
(netto: 2 537,80 zł)
ELECTRA-S-SFP-C mGBIC SFP na RJ45

- wkładka SFP zamieniająca port SFP na port RJ45
- kompatybilna z przełącznikami Ernitec ELECTRA
- kompatybilna z standardami Gigabit Ethernet i 1000BASE-T zgodnie z IEEE Std 802.3

brutto: 144,01 zł
(netto: 117,08 zł)
ELECTRA-S-SFP-L mGBIC single-mode 10 km

- wkładka SFP single-mode (światłowód jednomodowy) 9/125um do 10 km
- kompatybilna z przełącznikami Ernitec ELECTRA

brutto: 110,12 zł
(netto: 89,53 zł)