TL-SL1226P - Switch niezarządzalny 24x PoE+, 2x SFP - TP-Link

Kod:
379npgd
Kod producenta:
6935364089443
Producent:
TP-Link
Ilość portów PoE:
x24
Ilość portów Uplink:
x2

Switch 28-portowy PoE TL-SL1226P - TP-Link


 

TL-SL1226P to niezarządzalny przełącznik wyposażony w 24 porty RJ45 10/100 Mb/s PoE+, 2 gigabitowe porty RJ45 i 2 gigabitowe sloty Combo SFP. Urządzenie posiada duży całkowity budżet zasilania PoE -  250W dla wszystkich portów PoE (max. 30W na jeden port). Maksymalny zasięg transmisji danych i zasilania wynosi 250 metrów (w trybie Extend). Przełącznik korzystając z trybu Priority gwarantuje wysoki priorytet dla portów 1–8, aby utrzymać wysoką jakość działania systemów podatnych na zakłócenia, takich jak np. wideomonitoring. Tryb Isolation umożliwia oddzielenie jednym kliknięciem ruchu generowanego przez klienta dla zwiększenia jego ochrony i wydajności. TL-SL1226P zapewnia podłączanie typu plug and play, bez potrzeby konfiguracji i skomplikowanej instalacji.

 

Parametry techniczne:

  • Ilość portów: 24x port PoE+, 2x port COMBO (RJ45/SFP), 2x port RJ45(10/100/1000Mbps)
  • Obsługiwane standardy: IEEE 802.3 at, IEEE 802.3 af
  • Zasięg (Ethernet): 100m (do 250m w trybie Extend PoE)
  • Przepustowość: 8,8Gbps
  • Tablica adresów MAC: 8K
  • Typ obudowy: Desktop/RACK 
  • Wybrane funkcje: 2 wentylatory, Tryb: Priority, Isolation, Extend 
  • Zasilanie: 100-240 V AC, 50/60 Hz
  • Temperatura pracy: 0℃~40℃
  • Wymiary ( S x G x W ): 440*180*44 mm 

 

 

 

Zasilanie PoE o mocy 250W


Przełącznik TL-SL1226P jest zgodny ze standardem 802.3af/at PoE+. Łączna moc zasilania PoE wynosi 250W dla wszystkich 24 portów PoE (max. 30W na jeden port). Jest to idealne rozwiązanie m.in. dla systemów monitoringu, biur, akademików i małych firm. Urządzenie jest w pełni kompatybilne z kamerami IP, punktami dostępowymi, telefonami IP, komputerami, drukarkami, itd.









Do 250m zasięgu transmisji


Praca w trybie Extend pozwala przełącznikowi uzyskać zasięg transmisji PoE do nawet 250 m*, dzięki czemu urządzenie to jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku rozmieszczania kamer IP na dużym obszarze.

*Prędkość na portach w trybie Extend spada do 10 Mb/s. Rzeczywisty dystans transmisji może różnić się od podanej wartości, w zależności od jakości używanego przewodu.











 

Tryb Priority - wysoka jakość wideo


Zastosowanie trybu Prority umożliwia nadanie wyższych priorytetów portom 1–8 zapewniając wysoką jakość aplikacji wrażliwych na opóźnienia, takich jak nagrania wideo. Funkcjonalność ta jest uruchamiana jednym kliknięciem.







 




 

Tryb Isolation - rozdzielenie ruchu na portach 1-24


Zaledwie jedno kliknięcie wystarczy aby włączyć tryb Isolation, który z łatwością rozdziela ruch na portach 1–24 eliminując podsłuch i kopiowanie danych. Przełącznik może w ten sposób odizolować od sieci burze broadcastowe, poprawiając tym samym bezpieczeństwo sieci lokalnej i transmisji danych.




 

 

 




Gwarancja wysokiej jakości wideo


TL-SL1226P został wyposażony w 2 gigabitowe porty RJ45 i 2 gigabitowe porty SFP dzięki czemu potrafi zapewnić płynną transmisję nawet wtedy, gdy w tym samym momencie uruchomione są 24 kamery IP rejestrujące w jakości HD.









Plug and Play


Urządzenie umożliwia podłączanie typu plug and play, bez potrzeby konfiguracji i skomplikowanej instalacji.







 

 

 


Inteligentne zarządzenie energią

TL-SL1226P posiada funkcję inteligentnego zarządzania zużyciem energii, która w momencie gdy całkowity pobór mocy przekracza 250W, wyłącza zasilanie portu o najniższym priorytecie. Rozwiązanie to zapewnia zasilanie portów o wyższych priorytetach i tym samym chroni przełącznik przed przeciążeniem. Umożliwia także automatyczne wykrywanie wymaganej przez dane urządzenie mocy PoE i chroni urządzenia nieobsługujące PoE przed uszkodzeniem.




 

 

 




Duża wytrzymałość na temperatury i efektywne odprowadzanie ciepła


Konstrukcja przełącznika oraz wytrzymała metalowa obudowa, w której został zamknięty pozwalają wyeliminować problem przegrzewania się urządzenia. Sprawiają dodatkowo, że TL-SL1226P działa stabilnie w szerokim zakresie temperatur (0 – 50℃).

 



 

Specyfikacja techniczna

TL-SL1226P
Cechy sprzętowe
Porty 24 porty RJ45 10/100 Mb/s PoE+
2 porty RJ45 10/100/1000 Mb/s
2 gigabitowe sloty Combo SFP
Okablowanie sieciowe 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4, 5 (do 100 m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (do 100 m)
100BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, 5e (do 100 m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (do 100 m)
1000BASE-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyżej (do 100 m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (do 100 m)
1000BASE-X MMF, SMF
Bezwentylatorowy Nie, 2 wentylatory
Zabezpieczenia fizyczne Tak
Zasilanie 100-240 V AC, 50/60 Hz
Zapasowe pasmo transmisji 8,8 Gb/s
Porty PoE+ (RJ45) Standard: zgodność z 802.3at/802.3af
Porty PoE: Port 1 – Port 24
Łączna moc zasilania PoE: 250 W
Wymiary (S x G x W) 440 × 180 × 44 mm
Maksymalne zużycie energii 18,32 W (220/50 Hz bez podłączonego urządzenia PoE)
294 W (220/50 Hz z podłączonym urządzeniem PoE 250 W)
Ilość generowanego ciepła 62,47 BTU/h (bez podłączonego urządzenia PoE)
1002,54 BTU/h (z podłączonym urządzeniem PoE 192 W)
Funkcje oprogramowania
Funkcje zaawansowane

Współpraca z urządzeniami PoE z obsługą standardu IEEE 802.3at/af
Tryb Extend (do 250 m zasięgu transmisji danych i zasilania PoE)
Tryb Priority
Tryb Isolation
Wykrywanie urządzeń PoE
Inteligentne zasilanie
Automatyczne zapamiętywanie i automatyczne wygaszanie adresów Mac
Kontrola przepływu IEEE802.3x

Metoda transmisji Store-And-Forward
Inne
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania TL-SL1226P
Kabel zasilający
Instrukcja instalacji
Dwie obudowy do montażu i elementy mocujące
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania 5%~90%, niekondensująca

 

TL-SL1226P
Cechy sprzętowe
Porty 24 porty RJ45 10/100 Mb/s PoE+
2 porty RJ45 10/100/1000 Mb/s
2 gigabitowe sloty Combo SFP
Okablowanie sieciowe 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4, 5 (do 100 m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (do 100 m)
100BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, 5e (do 100 m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (do 100 m)
1000BASE-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyżej (do 100 m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (do 100 m)
1000BASE-X MMF, SMF
Bezwentylatorowy Nie, 2 wentylatory
Zabezpieczenia fizyczne Tak
Zasilanie 100-240 V AC, 50/60 Hz
Zapasowe pasmo transmisji 8,8 Gb/s
Porty PoE+ (RJ45) Standard: zgodność z 802.3at/802.3af
Porty PoE: Port 1 – Port 24
Łączna moc zasilania PoE: 250 W
Wymiary (S x G x W) 440 × 180 × 44 mm
Maksymalne zużycie energii 18,32 W (220/50 Hz bez podłączonego urządzenia PoE)
294 W (220/50 Hz z podłączonym urządzeniem PoE 250 W)
Ilość generowanego ciepła 62,47 BTU/h (bez podłączonego urządzenia PoE)
1002,54 BTU/h (z podłączonym urządzeniem PoE 192 W)
Funkcje oprogramowania
Funkcje zaawansowane

Współpraca z urządzeniami PoE z obsługą standardu IEEE 802.3at/af
Tryb Extend (do 250 m zasięgu transmisji danych i zasilania PoE)
Tryb Priority
Tryb Isolation
Wykrywanie urządzeń PoE
Inteligentne zasilanie
Automatyczne zapamiętywanie i automatyczne wygaszanie adresów Mac
Kontrola przepływu IEEE802.3x

Metoda transmisji Store-And-Forward
Inne
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania TL-SL1226P
Kabel zasilający
Instrukcja instalacji
Dwie obudowy do montażu i elementy mocujące
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania 5%~90%, niekondensująca
88

Jakub Grzybowski Ekspert EC System

+48 665 588 566 jgrzybowski@ecsystem.pl

Pozostałe w tej kategorii

Newsletter

Jako pierwszy skorzystaj z promocji i wyprzedaży, dowiedz się o najbliższych szkoleniach i wydarzeniach oraz zyskaj indywidualny rabat.

Zobacz politykę prywatności