TL-SM311LM - Moduł światłowodowy wielomodowy MiniGBIC - TP-LINK

Kod:
384nppm
Cena brutto:
Cena netto:
79,00
64,23
szt.
Wysyłka już od 11,99 zł
Darmowa wysyłka od 1 100,00 zł - do darmowej wysyłki brakuje Ci: 1 100,00 zł
Producent:
TP-Link

Moduł światłowodowy wielomodowy TL-SM311LM - TP-LINK


 

Moduł światłowodowy TL-SM311 dedykowany do powiększenia zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełączników od kilku do nawet kilkudziesięciu kilometrów, spełniając wymagania sieci LAN. W zależności od wymagań sieci oraz konieczności obniżenia kosztów można wybrać odpowiednie urządzenie sieciowe do którego zainstalowany zostanie moduł światłowodowy.

 

 

Cechy:

  • Wielomodowy moduł MiniGBIC
  • Współpracuje z przełącznikami TP-Link z gigabitowymi slotami SFP
  • Wsparcie trybu pełnego dupleksu
  • Standard Plug-and-Play
  • Wskaźniki LED: informują o stanie pracy
  • Zasilanie: zasilany wewnętrznym zasilaczem przełącznika

 

 

 

Specyfikacja techniczna

TL-SM311LM
Standardy i protokoły IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Długość fali 850nm
Zasilanie 3,3V
Certyfikaty FCC, CE
Kabel Światłowód wielomodowy
Rodzaj światłowodu 50/125um lub 62,5/125um wielomodowy
Maksymalna długość kabla 550m
Prędkość transmisji 1,25Gb/s
Typ portu LC/UPC
Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃
Dopuszczalna wilgotność powietrza podczas pracy: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność powietrza podczas przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
TL-SM311LM
Standardy i protokoły IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Długość fali 850nm
Zasilanie 3,3V
Certyfikaty FCC, CE
Kabel Światłowód wielomodowy
Rodzaj światłowodu 50/125um lub 62,5/125um wielomodowy
Maksymalna długość kabla 550m
Prędkość transmisji 1,25Gb/s
Typ portu LC/UPC
Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃
Dopuszczalna wilgotność powietrza podczas pracy: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność powietrza podczas przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
88

Jakub Grzybowski Ekspert EC System

+48 665 588 566 jgrzybowski@ecsystem.pl

Pozostałe w tej kategorii

Newsletter

Jako pierwszy skorzystaj z promocji i wyprzedaży, dowiedz się o najbliższych szkoleniach i wydarzeniach oraz zyskaj indywidualny rabat.

Zobacz politykę prywatności